V současné době Vám naše společnost nabízí tyto služby

FAMI - zakázkové truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou, která vychází z konkrétních přání našich zákazníků. V současné době vlastníme kompletní technologie jak pro výrobu z masivu tak plošných materiálů jako jsou lamina, HPL folie jak tuzemských tak zahraničních výrobců. Technologie na dýhování je samozřejmostí. Z těchto materiálů realizujeme interiéry, které vychází z konkrétních požadavků našich zákazníků. Interiéry bytů, komerčních prostor, zakázková a sériová výroba pro lékárny, zdravotnictví a veškeré prodejny.

Dále vyrábíme výplně otvorů, Dřevěná okna, Euro okna 68, tradiční špaletová a kastlová okna. Okna do památkových objektů, vchodové dveře, schodiště dřevěná i samonosná, obklady betonových schodišť. Reference ve fotogalerii.

FAMI – tesařství pokrývačství

Střešní konstrukce Vám dodáme kompletní včetně tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Dodání materiálu na krov včetně Vámi vybrané střešní krytiny a klempířských prvků. Výroba pergol, altánů, zahradních domečků, garážových stání jiných tesařských konstrukcí je samozřejmostí.

FAMI – šatní skříně

Vyrábíme šatní skříně do šaten rodinných domů, ale i pro školy, školky, sportoviště šatní skříňky pro zaměstnance, výroba nábytku pro školy, školky, posluchárny. Dodali jsme 900 odběratelům na 10 000 ks skříní.

FAMI- služby pro truhláře

Olepování , dýhování , egalizace do šíře 1030 mm. Výroba dýhovaných polotovarů, výroba sesazenek, egalizace do šířky 1030 mm, olepování hran ABS. To vše nabízíme truhlářům kutilům pro ulehčení, zrychlení a hlavně zkvalitnění Vaší práce.

FAMI- zpracování umělého kamene ,KORIAN, MONTELLI

Umělý kámen (jinak také technický kámen či tvrzený kámen nebo konglomerovaný kámen) je označení používané pro deskovinu zhotovenou z nadrcené směsi kameniva spojené pojivem (pryskyřice, cement) smíchané s dalšími vhodnými přísadami (např. pigmenty, sklo, zrcadla).Takto vyrobená deskovina má široké využití v interiérech a exteriérech. Lze ji upravit na kuchyňské a koupelnové desky, dlažby, obklady stěn, apod. Výjimečná tvrdost, odolnost vůči poškrábání, vysokým teplotám, chemikáliím, abrazi, vysoká odolnost vůči skvrnám (červené víno, káva, coca-cola, olej, snadná údržba.

Spolupracujeme s architekty

Vlastníme výrobu ve vlastních prostorách a jsme přímý výrobci. Naše zakázky jsou realizované dle požadavku zákazníků za naší pomoci nebo přímé pomoci architektů. Realizované zakázky jsou pro zákazníka zpracované jak říkáme a o to se snažíme.


"V každém výrobku necháme kus naší duše"

Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Míka Antonín - majitel