Šatní, vestavěné a řadové šatní skříně

Šatny pro školy, školky, sportoviště a zaměstnance

Naše osvědčené řadové šatní skříňky úspěšně nahrazují šatnové klece. Trojsříňky a dvojskříňky vyrábíme z laminovaných nábytkových desek v pastelových barvách nebo v dezénech dřeva. Spolu s kovovou podnoží tvoří vzhledný a pevný celek. Dveře jsou opatřeny celokovovými závěsy a kvalitními vestavěnými zámky. Na přání dodáváme i verzi na visací zámky. Originální konstrukce umožňuje větrání ze dvou stran. Na kovový rošt podnože lze uložit i mokrou obuv. Každý box má dvě police, na dva háčky lze zavěsit oděv nebo ramínko.

Změny a doplňky na přání: patrové skříně, patrové botníky, nástavce, jiné rozměry, klasické podnože, přidané roštové police s okapovými miskami, ramínkové tyče, police navíc, pořadová čísla aj.

Skříňky jsou k vidění v desítkách škol v ČR.

  • Skříně jsou konstruovány zejména pro použití ve školách, v podnicích a ve sportovních zařízeních.
  • Důležitým hlediskem při návrhu bylo dokonalé větrání skříní.
  • Spodní část skříně je tvořena pevným kovovým rámem s roštem, na který je možno uložit i mokrou obuv. Povrchová úprava spodku je provedena velmi tvrdou a houževnatou vypalovací barvou v odstínech RAL. Kovové nohy umožní snadný úklid nečistot pod skříněmi, ve skříních se nehromadí. K dokonalému větrání přispívá také zadní stěna a strop vyrobené z děrovaného Akulitu. Vítaným vedlejším účinkem této konstrukce je i určitý zvukový útlum prostředí šatny.
  • Korpusy a dveře skříní vyrábíme z laminovaných dřevotřískových desek. Zvolit si můžete světlé a tmavé odstíny ušlechtilých dřevin i kombinace jasných nebo decentních barev podle vzorníku.
  • Dveře jsou zavěšeny na kvalitních kovových pantech. Po špatných zkušenostech s různými jednoduchými zámky osazujeme skříně zámky Rostex se třemi klíči.
  • Jinou alternativou je uzamykání visacími zámky do speciálního kování.
  • Dvě police slouží k uložení přezůvek a součástí oděvu. Dva háčky dovolují zavěsit oděv i ramínka.
  • Skříně dodáváme v dezénech ze vzorníku. Na objednávku lze dodat i jiný dezén.

dvojskříň trojskříň
malá střední velká zvýšená malá střední velká zvýšená
hloubka (cm) 50 50
šířka (cm) 60 90
výška (cm) 137 156 173 190 137 156 173 190
cena (Kč vč. DPH) 4 680,– 5 140,– 5 400,– 5 730,– 6 050,– 6 970,– 7 200,– 7 500,–